اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

نکات فروشندگی

قلب تپنده و جریان حیاتی هر کسب و کاری فروش است. سالهاست تمام کسب و کارها منابع خود را در این بخش متمرکز کرده اند و سایر علوم و فرآیندها را به خدمت می گیرند تا در رقابت فروش پیروز شوند.

زرسام از یک سو تولید کننده و از سوی دیگر فروشنده محصولاتی است که آنها را در کارخانه خود تولید می کند. در طول سالهای فعالیت با به کارگیری تجربه و علم روز دنیا و تکیه بر دو بال تولید و فروش توانسته ایم سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. بستری آماده کرده ایم تا این تجربه و علم اندوخته شده را بصورت کامل و یکجا شعب به فرانچایزی خود منتقل کنیم.

در این بخش کاملترین دیتابیس آموزشی مرتبط با اطلاعات محصول و روش فروش آن تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه اطلاعات در دو بخش زیر آماده و ارائه می شود:

  • اطلاعات عمومی مربوط به حوزه فروش:

مواردی عمومی و دانش فروش که به شما کمک می کند تا بتوانید در قامت یک فروشنده حرفه ای عمل کنید، مثل نحوه تعامل با مشتری، اتیکت فروش و …

  • اطلاعات تخصصی محصولات زرسام که برای فروش به آن نیاز دارید:

برای معرفی محصولات زرسام به مشتری نیاز به اطلاعات مرتبط با کالای تولید شده در زرسام دارید تا بتوانید آنها را به مشتری معرفی کنید، سوالات را پاسخ دهید، چالش های احتمالی را بدانید و …

محتوای آموزشی فروش محصولات زرسام بصورت ویدئو در اختیار شعب فرانچایزی قرار می گیرد و برای همیشه در دسترس آنهاست تا بتوانند نتیجه مطلوب در کسب و کارشان اخذ کنند. این مجموعه ناب در قالب 36 ویدئو بصورت کاربردی و در فروشگاه های زرسام ضبط شده است. سعی کرده ایم که این ویدئو ها فضای واقعی فروشگاه را بازسازی کنند و به چالش های بپردازد.

در بخش آموزش فروشندگی نیز مانند سایر بخش ها تلاش کرده ایم پشتیبانی کامل از همکارانمان داشته باشیم تا رضایت حداکثری آنها را به دست آوریم.

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرسام | Zarsam
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زرسام | Zarsam