اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

عاملیت فروشگاهی

عاملیت فروشگاهی

عوامل فروش محصولات و کالای زرسام را در فروشگاههای خود به نمایش می گذارند و آن را با سودی مناسب و منطقی به مشتریان خود می فروشد.

 

اگر فروشگاه فعال داشته دارید یا به فکر راه اندازی آن هستید و به این بازار علاقه مندید می توانید از فرصت فرآهم شده برای کسب درآمد استفاده کنید تا با کمترین میزان ریسک به سودی مناسب و قابل توجه دست یابید.

عاملیت فروش زرسام برای شما مناسب است اگر :

عاملیت فروشگاهی زرسام چیست؟

تعدادی از عوامل فروش زرسام

ویدیو

مزایای همکاری با روش عاملیت

کسب درآمد با فروش محصولات زرسام

قبلاً اشاره کردیم که میزان تخفیف روی کالا به حجم خرید عوامل بستگی دارد و بصورت پلکانی متناسب با مبلغ خرید افزایش پیدا می کند. در مدل عاملیت فروش که با استانداردهای فروشگاهی فرانچایزی زرسام فعالیت نمی کنند مشمول قیمت های مصوب زرسام نیستند. قیمت های فروش مصوب را به عنوان یک راهنمای قیمت گذاری در اختیار دارند و با توجه به مشتریان و محل فروشگاه خود می توانند قیمت گذاری کنند و در اغلب موارد با توجه به متریال و کیفیت محصولات، بالاتر از قیمت مصوب بفروشند. با توجه به اینکه منبعی برای قیمت مصرف کننده از طریق زرسام در اختیار مخاطبان قرار نمی گیرد، منعی برای فروش کالا بیشتر از قیمت مصوب زرسام وجود ندارد و مشتریان شما به قیمت مصرف کننده دسترسی ندارند، با این حساب با فروش کالا بیشتر از قیمت های اعلامی می توانید سود حاصل از فعالیت خود را افزایش دهید.طبیعی است که بخشی از محصولات در بعضی از فروشگاه ها با استقبال مشتری مواجه نشود، به همین دلیل برای تسهیل فعالیت عوامل تعویض محصولات را پیش بینی کرده ایم. برای اطمینان از خرید، می توانید محصولات خریداری شده که به فروش نمی رسند را تا دو ماه با محصول مناسب جایگزین کنید. با استفاده از این امکان پیش بینی شده، ریسک باقی ماندن کالا در مغازه یا طولانی شدن دوره فروش و بازگشت سرمایه را کاهش می دهید.
ZarSam Agent

تسهیلات زرسام برای عوامل فروش

ما به تمام ذینفعان و همکاران خود متعهدیم. برنامه ریزی برای کسب درآمد مناسب، حمایت در فرآیندهای کسب و کار و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان شما مجموعه مواردی است که برای آنها برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانید در فضایی امن و سودآور فعالیت اقتصادی خود را توسعه دهید. در این بخش به تعدادی از تسهیلات در نظر گرفته شده برای شما بصورت خلاصه اشاره شده است. برای اطلاع از سایر موارد می توانید با همکاران ما در تماس باشید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند.

سود مطمئن و منافع ویژه

اولین و مهمترین ویژگی همکاری با زرسام بهره مندی از منافع مالی و سود قابل قبول آن است. ما برای تمام عوامل فروش خود میزان سود قابل توجهی پیش بینی کرده ایم تا این همکاری برای شما شامل ثبات و کسب منافع بلند مدت باشد.

تامین به موقع کالا

هیچ دغدغه ای بابت تامین محصولات فروشگاه خود نداشته باشید. زیرساخت های مستحکم زرسام در بخش تولید در کنار نرم افزار برنامه ریزی تولید، زمان دقیق تحویل کالای شما را برآرود می کند تا در تاریخ اعلام شده به شما تحویل شود.

چیدمان محصولات

برای تمام محصولات زرسام POSM های متفاوت و متناسب با محصول طراحی و ساخته شده است. سالها در نمایش صحیح محصولاتمان در فروشگاه تجربه کسب کردیم و می دانیم نحوه صحیح نمایش محصولات برای رقم زدن بهترین نتیجه چیست. این معلومات و ابزار را در اختیار شما قرار می دهیم تا بهترین اتفاق را در فروشگاه خود رقم بزنید. همکاران ما بصورت مستمر با شما در تماس هستند تا بتوانید مانکنها و سایر POSM ها را متناسب با محصولات و فضای فروشگاه انتخاب و به بهترین شکل در ویترین مغازه خود چیدمان کنید.
ZarSam Display

برای جمع بندی و تصمیم گیری همراهتان هستیم

تلاش کردیم در این صفحه هر اطلاعاتی برای تصمیم گیری نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. برای جمع بندی و راهنمایی بیشتر می توانید از تخصص و تجربه همکاران ما استفاده کنید.

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرسام | Zarsam
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زرسام | Zarsam