اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

تولید اختصاصی

نام تجاری خود را بسازید

امکان فروش با نام تجاری شما و بدون درج نامی از زرسام با دو روش سفارشی سازی یا تولیدات اختصاصی پیش بینی شده است. در این دو روش مشتریانی که به فروشگاه یا وبسایت شما مراجعه می کنند به هیچ وقت متوجه نمی شوند تولید کننده این محصولات شرکت زرسام است و کالا را به نام و برند اختصاصی شما می خرند و می شناسند.مدلهای همکاری OEM و ODM سالها در تمام دنیا به عنوان روش های استاندارد استفاده شده است. در هر دو روش، کالا را بدون درج نام شرکت تولیدکننده تهیه و به مشتریان خود می فروشید. در این دو روش، زرسام محصولات مد نظر شما را با نام تجاری خودتان تامین می کند تا بتوانید آن را در فروشگاه خود با برند شخصی به فروش برسانید. تمامی زیرساخت های اجرای این روش در زرسام پیش بینی شده است تا شما بتوانید نام تجاری شخصی خود را داشته باشید و به عنوان یک برند معتبر و سودآور در بازار فعالیت کنید.

تولید با برند اختصاصی شما (OEM و ODM)

ویدیو

مزایای همکاری در روش تولید اختصاصی

کسب و کار با نام تجاری اختصاصی

مهمترین عامل در انتخاب مدل های OEM و ODM علاقه شما به راه اندازی برند شخصی و فعالیت به عنوان یک نام تجاری مستقل است. اگر فروشگاه دارید یا علاقه مندید یک کسب و کار با درآمد مطمئن داشته باشید، این مدل از فعالیت تجاری می تواند یکی از گزینه های همکاری با زرسام باشد. ما از شما حمایت می کنیم تا بتوانید محصولاتی با کیفیت، متنوع، مدرن و اصیل با نام تجاری خودتان عرضه کنید و از خدمات متنوع ما مانند خدمات پس از فروش، بسته بندی اختصاصی، طراحی و تولید اختصاصی و سایر تسهیلات پیش بینی شده در زرسام استفاده کنید.

حذف چالش های تولید

اولین و مهمترین مزیت این مدل از همکاری، حذف تولید از چرخه کسب و کار شماست. پیچیده ترین، زمانبر ترین، پرهزینه ترین، کم سود ترین و در عین حال مهمترین فعالیت در زنجیره کسب و کار تولید است. تولید در کشور ما چالش های فراوانی دارد که فعالان اقتصادی تلاش می کنند از آن دور بمانند. برای در امان ماندن از ریسک های فراوان تولید، روش های OEM و ODM راهکار و جایگزین مطلوبی برای شما هستند.