اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

استاندارد‌های چیدمان

برند موجودی است که مخاطب با توجه به ویژگی هایش آن را می شناسد. این ویژگی ها نتیجه رعایت و پیگیری اصول، چارچوب و استانداردهایی است که برند از آنها پیروی می کند. وقتی مخاطب بتواند با این ویژگی ها برند را بشناسد، احتمال دیده شدن، شناسایی و در نهایت فروش افزایش پیدا می کند. زرسام از ابتدای فعالیت با پایبندی به قواعد و چارچوبهای استاندارد توانسته خود را به عنوان برندی معتبر در بازار به مخاطبان معرفی کند.

یکی از مهمترین گایدلاین های برند زرسام، دستورالعمل های چیدمان محصولات در ویترین فروشگاه هاست. ما طی 10 سال فعالیت آموخته ایم که چطور کالا را در معرض دید مشتری قرار دهیم تا در فروش بهترین نتیجه را بگیریم. در برخی موارد ابزار و وسایلی که بهترین نتیجه را برای ما رقم می زند در بازار موجود نیست یا نمونه ای از آن قبلاً استفاده نشده است، از آنجایی که تامین کننده و سازنده دکور و اقلام POSM خود ما هستیم این ابزار را متناسب با نیازمان طراحی کرده و ساخته ایم.

ابزار های نمایش محصول در فروشگاه و دستورالعمل های چیدمان در کنار هم به عنوان یکی از مهمترین عوامل موفقیت در اختیار شعب فرانچایزی قرار می گیرد تا مطمئن شویم در کسب و کارشان موفق می شوند. رعایت این دستورالعمل ها برای ما اهمیت ویژه ای دارد زیرا در وحله اول بخشی از هویت زرسام است و در مرحله بعد تضمینی بر موفقیت شعب فرانچایزی. به همین دلیل همکاران ما در بخش مانیتورینگ با ارائه خدمات ویژه ای چیدمان محصولات در فروشگاه شما را کنترل می کنند و درصورت وجود مشکل به شما تذکر خواهند داد. این موضوع در قرارداد نیز پیش بینی شده و جزء تعهدات طرفین است.

گنجینه گایدلاین های چیدمان برای شعب فرانچایزی در زمان عقد قرارداد در دسترس قرار می گیرد تا بتوانند از آن به نحو احسن و در مسیر موفقیت استفاده کنند. انتظار ما این است که با رعایت مجموعه قواعد حاکم بر برند زرسام بتوانید در کمترین زمان، با پایینترین ریسک ممکن و کمترین هزینه به موفقیت و کسب درآمدی مناسب دست پیدا کنید. ما نیز متعهدانه در این مسیر بصورت کامل پشتیبان شما خواهیم بود.

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرسام | Zarsam
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زرسام | Zarsam