اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

ارتباط و تعهد ما با مشتریان همیشگی است و با فروش محصول تمام نمی شود. هیچ ارزشی در زرسام از کسب رضایت مشتریان بالاتر نیست و یکی از ابزارهای مهم برای تحقق آن ارائه سرویسهای متنوع در بخش خدمات پس از فروش زرسام است. زرسام یکی از متعهدترین شرکت های ایرانی در این بخش است و سرمایه گذاری قابل توجهی برای ایجاد یک ساختار مدرن و پاسخگو ایجاد کرده است.

 

همکاران ما در تمام بخش ها می توانند شما را برای نحوه استفاده از خدمات پس از فروش راهنمایی کنند و دپارتمان مربوط به خدمات پس از فروش آماده ارائه سرویس های متنوع طراحی شده در این بخش است.

 

خدمات پس از فروش زرسام در زمان گارانتی محصولات شامل تعمیر یا تعویض محصولات و پس از زمان گارانتی شامل تعمیر است.

 

با توجه به تعهد زرسام به کسب رضایت حداکثری مشتریان، علاوه بر خدمات تعمیر، تعویض و گارانتی، امکان تعویض و مرجوع کردن کالا نیز وجود دارد. در ادامه سرویسهای زرسام در بخش خدمات پس از فروش توضیح داده شده است تا بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

گارانتی محصولات

کلیه محصولات زرسام شامل گارانتی تعمیر و تعویض است. اگر در طول مدت گارانتی مشکلی به وجود بیاید که به پروسه تولید آن مربوط باشد، آن محصول بدون هزینه برای شما تعمیر و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض خواهد شد.

مدت زمان گارانتی برای زیورآلات و اکسسوری های زرسام 12 ماه و برای اقلام دکوری شامل تابلو و تندیس 30 ماه است.

برای تحویل کالا می توانید به شعب ما در سراسر کشور مراجعه کنید یا کالا را به آدرس کارخانه زرسام پست کنید. قبل از ارسال کالا حتماً با بخش خدمات پس از فروش بصورت تلفنی هماهنگی انجام دهید.

برای استفاده از گارانتی می توانید به شعب ما مراجعه کنید یا با بخش خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.