اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

فرانچایزی

شغل و درآمد مطمئن به محض سرمایه گذاری

شعب فرانچایزی زرسام

زرسام یکی از متعالی ترین روشها و مدلهای فرانچایزی را برای عوامل خود طراحی و پیاده سازی کرده تا افرادی که علاقه مند به همکاری و کسب درآمد مطمئن هستند بتوانند با کمترین میزان ریسک، کسب و کار خودشان را تحت حمایت و پشتیبانی زرسام راه اندازی کنند. ریسک کم، زمان کوتاه در راه اندازی، بدون دردسر و پیچیدگی، اطمینان از درآمد مطلوب، تامین ساده کالا، استفاده از زیرساختهای زرسام و بسیاری امتیازات دیگر باعث شده تا این مدل از همکاری در زرسام، بلکه در کل دنیا به یکی از محبوبترین روشهای توسعه کسب و کار برای متقاضیان تبدیل شود.

روح زرسام در کالبد فروشگاه شما

با بیش از 10 سال سابقه و تجربه گرانبهای در تولید و عرضه زیورآلات و محصولات دکوری و به کار گیری دانش روز دنیا در تمام زمینه ها توانسته ایم در مقابل هر چالش یا فرصت، عکس العمل قابل قبول از خود نشان داده و در مسیر پیشرفت گام برداریم. این تجربه گرانبها در مدل فرانچایزی دفعتاً به متقاضیان این مدل از همکاری منتقل می شود. انتقال این تجربه و اطلاعات باعث می شود شما با کمترین ریسک ممکن کسب و کار سودآور خود را راه اندازی کنید و در طول فعالیت از حمایت های همه جانبه ما بهره مند شوید.

مکان یابی صحیح
تجهیز فروشگاه