اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

صادرات

عاملیت فروش خارجی (صادرات)

محصولات زرسام بازار گسترده دارد و در بسیاری از کشورها با فرهنگ های متفاوت از محصولات تولید شده در زرسام استقبال می شود. ما تجربه فروش محصولات زرسام در کشورهای مختلف و از کانال های متفاوت را داشته ایم. هموطنان ایرانی در دوره های مختلف کالای ما را به کشورهای مقصد برده و با استقبال چشمگیر مردم آن کشورها روبرو شده اند.

 

اگر شما در کشورهای دیگر زندگی می کنید یا دوستان و اقوامی آنجا دارید و علاقه مندید که کسب و کاری در سایر کشورها داشته باشید می توانید از ساز و کاری که برای صادرات آماده کرده ایم استفاده کنید و از مزایای همکاری با زرسام بهره مند شوید.

فرصت های صادراتی

روش های همکاری در صادرات

فروشگاه شخصی

اگر فروشگاه یا وبسایت فروشگاهی دارید یا به راه اندازی این دو علاقه مندید، شما را حمایت می کنیم تا با محصولات زرسام فروشگاه خود را راه اندازی کنید یا آن را توسعه دهید. حمایت های تیم زرسام می تواند نیازهای شما در یک فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی را بصورت کامل و حرفه ای برآورده کند تا درآمدی مطمئن داشته باشید.

حمایت های زرسام در صادرات

برای فعالیت خارج از کشور نیاز به مشاوره، راهنمایی و حمایت های همه جانبه دارید. بسیاری از ایرانی ها علاقه دارند کالاهای ایرانی فاخر و اصیل را در کشورهای محل زندگی خود عرضه کنند اما نگرانی از عدم حمایت تولید کننده آنها را در ریسک قرار می دهد. ما به تمام مواردی که ممکن است در مسیر فعالیت شما مانع ایجاد کند فکر کرده ایم و برای آنها برنامه حمایتی داریم.

نمونه محصول

برای شروع به همکاری با هر پارتنر و بررسی کالای مطلوب و مناسب در هر کشور نیاز دارید که تعدادی کالا به عنوان نمونه همراه داشته باشید. ما این امکان را برای شما فراهم کردیم که با مشاوره رایگان، تعدادی از مناسب ترین کالاها را همراه داشته باشید. برای صرفه جویی در زمان این امکان وجود دارد که محصولات نمونه از طریق پست بین المللی برای شما ارسال شود.

برای جمع بندی و تصمیم گیری همراهتان هستیم

تلاش کردیم در این صفحه هر اطلاعاتی برای تصمیم گیری نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. برای جمع بندی و راهنمایی بیشتر می توانید از تخصص و تجربه همکاران ما استفاده کنید.

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرسام | Zarsam
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زرسام | Zarsam