اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

نرم افزار ایزآرپی

نرم افزار ایزآرپی

ما در زرسام از یک نرم‌افزار یکپارچه بهره می بریم. در واقع اداره سازمانی با این سایز بدون وجود یک نرم‌افزار هوشمند، یکپارچه و در دسترس امکان پذیر نیست.

 

نرم افزار ایزرپی که توسط یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ پرامون (کیاس) ارائه شده و شرکت زرسام نیز از آن استفاده می کند، وظیفه‌ی یکپارچه سازی و تسهیل امور اجرایی زرسام را بر عهده دارد. امکانات نرم افزار EasRP از فرایند خرید مواد، انبارداری، لجستیک و برنامه ریزی تولید شروع و تا ریزترین فرایندهای فروش و خدمات پس از فروش و ارتباطات سازمانی ادامه می‌یابد. این نرم افزار همچنین مجهز به پیشرفته ترین ابزارها و گزارش های تحلیلی است که ما را قادر می کند در مواقع لزوم بهترین تصمیم ها را بگیریم.

نرم افزار یکپارچه زرسام (ایزارپی)

امکانات نرم افزار EasRP

کلیه شعب زرسام (مالکیتی و فرانچایزی) امکان استفاده از این نرم افزار قدرتمند و آنلاین را دارند. در این مطلب قصد داریم امکاناتی که این نرم‌افزار در اختیار شعب زرسام می گذارد را باهم بررسی کنیم :

امکان کنترل فروش با توجه به محل فروش، صندوق فروش و کارشناس فروش به صورت ریالی و تعدادی در بازه های زمانی مختلف (روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه) وجود دارد. همچنین در این داشبورد امکان بررسی سهم هر محل فروش از کل فروش در بازه های زمانی مختلف نیز وجود دارد.

داشبورد ایزارپی
به ازای هر کارشناس فروش در پنل فروش شعب، امکان تعریف صندوق فروش وجود خواهد داشت. که به صورت روزانه می توان، میزان فروش هر صندوق به ازای هر کاربر، میزان مبلغ کل دریافتی، میزان مبلغ دریافتی به ازای روش های پرداخت متفاوت و همچنین زمان باز و یا بسته شدن صندوق به ازای هر کاربر مشخص گردد.
داشبورد ایزارپی
امکان کنترل فروش با توجه به محل فروش، صندوق فروش و کارشناس فروش به صورت ریالی و تعدادی در بازه های زمانی مختلف (روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه) وجود دارد. همچنین در این داشبورد امکان بررسی سهم هر محل فروش از کل فروش در بازه های زمانی مختلف نیز وجود دارد.
داشبورد ایزارپی
در این پنل امکان ثبت فوری مشتریان در زمان صدور فاکتور وجود دارد. مشتریان براساس شماره همراه از یک دیگر تفکیک و در زمان صدور فاکتور و خرید های بعدی، از شماره همراه به عنوان نام کاربری استفاده خواهند نمود. همچنین با استفاده از شماره همراه مشتری امکان بررسی تاریخچه خرید و کنترل حساب مشتری وجود خواهد داشت.
داشبورد ایزارپی
با ثبت بیعانه برای هر مشتری، مبلغ مربوطه در کیف پول وی ذخیره شده و مشتری در زمان تسویه فاکتور خود می تواند از این مبلغ استفاده نماید.
داشبورد ایزارپی
تعریف انواع پروموشن های مبلغی و درصدی از جمله کد تخفیف، تخفیفات محصول، تخفیفات کاربری، تخفیفات محل فروش و ... امکان پذیر است.
داشبورد ایزارپی
زرسام با کمک نرم افزار ایزارپی با بهترین شرایط و کمترین ضمانت شرایط خرید اقساطی را برای مشتریان شما فراهم می کند. ایزارپی به شما اجازه می دهد هر محصول یا خدماتی را بدون محدودیت با استعلام اعتبار مشتری از بانک مرکزی به صورت اقساطی بفروشید. همچنین این امکان نیز وجود دارد که با استفاده از ماشین حساب محاسبه سود فروش اقساطی، قبل از صدور فاکتور میزان کارمزد دریافتی مشخص گردد و در صورت رضایت مشتری، اقدام به صدور فاکتور اقساطی گردد.
داشبورد ایزارپی
امکان تنظیم و استفاده از خدمات باشگاه مشتریان از جمله سطح بندی مشتریان، تنظیمات امتیاز خرید، مرجوع، تعویض، امتیازات مناسبی از جمله تولد، سالگرد ازدواج و … وجود دارد.
داشبورد ایزارپی
امکان بررسی گارانتی، ثبت تعمیری محصولات، ارائه فاکتور خدمات، ثبت و بررسی شکایت و نارضایتی مشتریان از جمله خدمات پس از فروش قابل ارائه در نرم افزار ایزارپی است.
داشبورد ایزارپی
در نرم افزار EasRP پس از تعیین اهداف فروش ماهانه و تنظیمات درصد پورسانت به ازای محل فروش، با توجه به خالص دریافتی،مبلغ پورسانت به ازای محل فروش و فروشنده مشخص می گردد.
داشبورد ایزارپی
هر کدام از پنل های فروش، به منظور مدیریت و کنترل محصولات داری انبار می باشند. که با توجه به سطح کاربران دسترسی به موجودی و سند های صادر شده در انبار متفاوت خواهد بود.هر انبار دارای کاردکس به منظور بررسی اسناد صادر شده بر روی انبار می باشد. و می توان بر اساس موجودی به ازای هر محصول، موجودی کلی انبار کنترل گردد. همچنین امکان صدور انواع رسید و حواله بر روی انبار از جمله حواله فروش، حواله امانی، حواله کسر، رسید برگشت از فروش، رسید برگشت امانی ، رسید مازاد و ... وجود دارد. در نرم افزار ایزارپی به منظور سهولت در انجام روال انبارگردانی و کنترل تمامی موارد و رفع مغایرت انبار ها، ماژولی طراحی شده است.
داشبورد ایزارپی
به منظور نقل و انتقال محصولات بین انبار ها در نرم افزار ایزارپی ماژولی طراحی گردیده است. در این ماژول پیش درخواست انتقال کالا صادر شده و اپراتور مربوطه پس از بررسی درخواست، محصولات مورد نیاز در پیش درخواست، از انبار هایی که دارای موجودی می باشد انتقال زده می شود. در صورت آنکه محصول مربوطه در هیچ انباری موجودی نداشته باشد این امکان وجود دارد که درخواست تولید محصول از محل تولید صادر گردد و پس از تولید روال انتقال صورت خواهد گرفت.
داشبورد ایزارپی
سیستم Ticketing یا اتوماسیون یکپارچه اداری تمام درخواست‌ها را که از مسیرهای مختلف ارسال می‌شوند به تیکت تبدیل می‌کند. اولویت بندی و پیگیری درخواست‌ها با این سیستم بسیار ساده‌تر می‌شود. سیستم تیکتنیگ نرم افزار ایزارپی این امکان را فراهم میکند که درخواست های خود را برای دپارتمان ها و افراد مختلف سازمان ارسال بفرمایید.
داشبورد ایزارپی
بعد از صدور فاکتور در نرم افزار EasRP، علاوه بر امکان چاپ فاکتور، این امکان نیز وجود دارد که فاکتور مربوطه در قالب فایل PDF به صورت خودکار ایمیل و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.
داشبورد ایزارپی
در نرم افزار EasRP با توجه به تنظیمات باشگاه مشتریان، پس از خرید هر محصول به میزان 10% از مبلغ خرید به صورت خودکار در کیف پول مشتری ذخیره شده و مشتری می تواند در خرید های بعدی خود به عنوان تخفیف استفاده نماید.
داشبورد ایزارپی
پس از صدور فاکتور، مشتری ممکن است به روش های مختلف مبلغ فاکتور را تسویه نماید. در نرم افزار EasRP ، به منظور کنترل و بررسی وجوه دریافتی،این امکان وجود دارد که روش های مختلف از جمله روش پرداخت کارتخوان، کارت به کارت، نقد، کسر از حساب، چک، کیف پول و … مبلغ فاکتور ثبت گردد.
داشبورد ایزارپی
با توجه به اینکه ممکن است در زمان خرید، مشتری محصولی را درخواست نماید که موجودی انبار نباشد. در نرم افزار EasRP این امکان وجود دارد که با ثبت درخواست آگاهی از موجودی محصول به ازای هر مشتری، پس از موجود شدن محصول در انبار برای مشتری پیامکی مبنی بر موجود شدن محصول ارسال گردد.
داشبورد ایزارپی

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرسام | Zarsam
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زرسام | Zarsam