اطلاعیه!! " توجه داشته باشید که روز های کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه بوده و در تعطیلات سفارشات ارسال نمیگردد و به روز کاری بعد موکول میگردد. "

منو

باشگاه مشتریان زرسام

باشگاه مشتریان زرسام

مجموعه اقداماتی که باعث افزایش رضایت و وفاداری مشتریان می شود در قالب باشگاه مشتریان زرسام سیاست گذاری و اجرا می شود. عضویت در باشگاه مشتریان زرسام با اولین خرید در یکی از شعب ملکی یا فرانچایزی ما بصورت اتوماتیک فعال می شود و نیاز به اقدام خاصی ندارد.

 

مشتریان در باشگاه مشتریان زرسام به 3 سطح نقره ای، طلایی و پلاتینیوم دسته بندی می شوند. قرار گرفتن در هر یک از این دسته ها بسته به امتیازاتی است که مشتریان در خریدهای خوددریافت می کنند.

 

از جذاب ترین تسهیلاتی که در باشگاه مشتریان زرسام به مشتریان ارائه میشود، شارژ شدن کیف پول آنها به میزان 10 درصد از مبلغ خرید آنهاست که در زمان خرید به حساب آنها واریز می شود و در خرید بعدی آنها قابل استفاده است.

قابلیت های باشگاه مشتریان زرسام

امتیاز قابل ارائه به مشتریان

امتیازاتی که به مشتریان در قالب باشگاه وفاداری ارائه می کنیم شامل اطلاع رسانی از کالای جدید و تخفیفات، ارائه بن خرید، ارائه هدیه، ارسال رایگان کالا، گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه و موارد دیگر است. تفاوتی بین شعب ملکی و فرانچایزی زرسام در تسهیلات و خدمات باشگاه مشتریان وجود ندارد و کلیه مشتریان زرسام از این خدمات بهره مند می شوند.

بدون نیاز به کارت

سطح بندی مشتریان

سوابق خرید مشتریان

ارسال پیامک انبوه

تخفیفات روز تولد

کیف پول مشتریان

تخفیفات کمپین ها

یکپارچه و آنلاین

ارائه کوپن تخفیف

ساده و بدون پیچیدگی

یکپارچگی کامل با صندوق فروش

امکان تغییر مشخصات مشتریان

امتیازاتی که به مشتریان در قابل باشگاه وفاداری ارائه می کنیم شامل اطلاع رسانی از کالای جدید یا تخفیفات، ارائه بن خرید، تقدیم هدیه، ارسال رایگان، گارانتی یا خدمات پس از فروش ویژه و بسیاری موارد دیگر است که به سه دسته قبل از خرید، در حین خرید و پس از خرید تقسیم می شوند. این خدمات بسته به امتیازات و سطح مشتری متفاوت است اما یکی از موارد مهمی که بین تمام مشتریان یکسان است، اعتبار 10 درصدی خرید و ذخیره شدن آن در کیف پول مشتری است. قابل توجه اینکه این خدمات زرسام در بین مشتریان از بالاترین محبوپبیت برخوردار است. این اعتبار در هر خرید به مشتری تقدیم میشود و تفاوتی ندارد که مشتری از شعب ملکی زرسام خرید کرده است یا از شعب فرانچایزی ما، در هر صورت می تواند از این اعتبار بهره مند یا آن را در هر مدل از خرید خود استفاده نماید.

افزایش فروش با باشگاه مشتریان زرسام

طراحی کمپین های بازاریابی بر اساس اطلاعات و رده بندی مشتریان در باشگاه وفاداری یکی از ابزارهای مهم و کاربردی است که در قالب باشگاه مشتریان زرسام پیش بینی شده است. روش های مختلفی برای طراحی کمپین و ترغیب مشتریان به خرید وجود دار که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرسام | Zarsam
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زرسام | Zarsam