تابلو درخت عشق

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000100
کد سفارش : 104
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 38 × 38 سانتی متر
۶۸۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 104 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

وظیفه هر یک از ماست که از رابطه عاطفی خود به خوبی مراقبت کنیم. شاید به همین دلیل است که این تابلو، درخت عشق نامگذاری شده است. عشق، درختی است که همواره نیازمند نگهداری، توجه و مراقبت است تا روز به روز پربار تر، زیبا تر و ریشه دار تر از قبل باشد.

می توانیم با انتخاب این تابلو، این پیام مهم را به شریک زندگی خود بدهیم و به او یادآوری کنیم که تا همیشه از عشق او مراقبت و پاسداری خواهیم کرد.

ترکیب هنری درخت و طبیعت و قلب های آکنده از عشق و محبت با حضور عاشقانه یک زوج در کنار هم، اثر هنری بی نظیر و جذابی را ایجاد نموده است. اما زیبایی این طرح زمانی دو چندان می شود که اجرای آن با ترکیبی از طلا صورت گرفته باشد.

برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.