تابلو ان یکاد با اعراب طلا قهوه ای بزرگ افقی

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000027
کد سفارش : 685
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : 49 × 101 سانتی متر
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 685 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

مسلمانان منظور از این شریفه را همان مفهوم عامه چشم زدن تعبیر کرده اند. برخی نیز بر این اعتقادند که این دو آیه اشاره به تضاد بین حرفهای کافران دارد به طوری که از یکسو از شنیدن آیات قران چنان شگفت زده می شوند که از تعجب نزدیک است پیامبر را چشم بزنند اما از طرف دیگر حرفهای حضرت را تکذیب می کنند.

اکثر مردم برای در امان ماندن از چشم زخم دیگران اعتقاد زیادی به این آیه دارند و بدین منظور این آیه را قاب کرده و به در و دیوار خانه می زنند. چشم شور هم از آن پدیده هایی است که شاید علم آدمی هیچوقت نتواند آنها را تایید یا حتی تکذیب کند اما همه خوب می دانیم که همچین پدیده هایی وجود دارند!

از پیامبر عظیم الشٲن اسلام نقل شده است که: اگر چیزی می توانست بر قضا و قدر پیشی بگیرد چشم زدن بود. این تابلو زیبا می تواند ضمن جلوگیری از چشم زخم، زینت بخش منزل یا محل کار شما و یا هدیه ای ارزشمند برای دوستان تان باشد. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.