گردنبند مانی گره ای قفل دار انار کریستال قرمز كوچک

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411514300373
کد سفارش : 3063
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه :
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 3063 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه خاصی به طلا و جواهرات دارند و همچنین علاقه مند به داشتن جواهرات هستند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای آنها باشد. این محصول زیبا متعلق به خانم های با سلیقه و مشکل پسند است.

انار يکي از ميوه‌هاي درختي است که دانه‌هايي اغلب قرمز، و گاهي سفيد، و يا به رنگ‌هايي بين آن دو دارد.در مراسم هاي آييني ما ايرانيان، به ويژه شب يَلدا يا شب چلّه، طي شدن بلندترين شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها که مصادف با انقلاب زمستاني است و يکي از کهن‌ترين جشن‌هاي ايراني، انار از جايگاه خاصي برخوردار است و حضورش در سفره هاي ما به معناي عشق و پاکي و دوستي مي باشد. در توليد اين گردنبند از نوعي کريستال قرمز رنگ استفاده شده تا تداعي دانه هاي انار باشد. همچنين نماد ميوه انار که با استفاده از ورقه هاي نازک طلا (پوشش داده شده روي ورق پليمر) ساخته شده است و در آن جاي گرفته و با پولک هاي قرمز رنگ به عنوان دانه هاي انار، ترکيب شده و همين امر زيبايي و جذابيت آن را دو چندان نموده است. قالب کار نیز از جنس استیل می باشد. قطعا این محصول زیبا می تواند هدیه ای به یادماندنی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

 

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها  کلیک کنید.