گردنبند مانی گره ای قفل دار نماد آذر سنگ آماتیست كوچک

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411514300331
کد سفارش : 3060
وضعیت موجودی : موجود
اندازه :
۱۲۵،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 3060 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه خاصی به طلا و جواهرات دارند و همچنین علاقه مند به داشتن جواهرات هستند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای آنها باشد. این محصول زیبا متعلق به خانم های با سلیقه و مشکل پسند است.

سنگ درمانی که از دیرباز در زمره درمانهای طبیعی بوده، امروزه تحت نام (gem therapy) به عنوان یکی از رشته های طب مکمل معرفی و طبقه بندی می شود. در طول تاریخ از سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی برای مقاصد درمانی، محافظت افراد در برابر بلایای طبیعی و تاثیرات نامطلوب محیطی استفاده می شده است.

اگر شما نیز از دسته کسانی هستید که به سنگ های زینتی علاقه مندید ، باید برایتان جالب باشد که بدانید این سنگ ها برای بدن چه خاصیت های گوناگونی دارند.

خواص سنگ ماه تولد آذر(آماتیست):

خواص کلی: سبب تعادل جسم و روح، کنترل افکار منفی، بهبود تمرکز می باشد. نماد خوشبختی و آرام بخش است. خشم، اندوه و اضطراب را از بین می برد.

خواص درمانی: در درمان تصفیه خون، سردرد، بی خوابی، اگزما، جوش و لک و پیس، مفید است. سبب تقویت مجراهای تنفسی و مغز و موها و سیستم عصبی می باشد.

​در طراحی این گردنبند زیبا از نماد ماه تولد آذر استفاده شده است. ترکیب سنگ آماتیست به عنوان بند در کنار مدال ماه آذر سبب شده تا محصولی متفاوت و جذاب خلق شده و زیبایی آن دوچندان شود. قطعا این گردنبند نگاه همگان را به شما جلب خواهد کرد و جذابیت شما را بیشتر خواهد نمود.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

 

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.