شاخه گل نیلوفر آبی

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 413908300009
کد سفارش : 308
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 26 سانتی متر
۳۱۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 308 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

گل نیلوفر آبی یکی از نمادهای ایران باستان است، که به وضوح می‌توان نقش آن را در تخت‌جمشید دید. گلی که در دستان پادشاهان هخامنشی درتخت‌جمشید دیده می‌شود، نماد صلح و شادی بوده‌است. از آنجا که این گل با آب درارتباط است نماد آناهیتا، خدای آب هم محسوب می‌شود. این گل مظهر سه خدای هخامنشیان یعنی میترا، آناهیتا و اهورامزدا است؛ به همین دلیل به زیباترین شکل در آثار تخت‌جمشید به تصویر کشیده شده‌است.

این گل علاوه بر سمبل اصالت و زیبایی، یکی از هدایایی است که نشان دهنده ی احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است. هدیه دادن گل برای هدیه گیرنده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولاً نشانه ی علاقه و صمیمیت هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. فراموش نکنید که لازم نیست حتما منتظر موقعیت و اتفاق خاصی برای هدیه گل به کسانی که دوستشان دارید باشید، در حقیقت گل هدیه ایست که اگر به صورت غیر منتظره تقدیم شود ارزش بیشتری دارد.

گل و برگ این محصول از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده و ساقه آن ازجنس پلاستیک و دارای آبکاری طلا است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

پایه های کریستالی زیبایی برای این محصول تعبیه شده است که شما در صورت تمایل می تواند آن را خریداری نموده و شاخه گل را درون آن جای دهید. برای مشاهده پایه های کریستالی کلیک کنید.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.