تابلو ان یکاد با اعراب طلا مشکی بزرگ افقی

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000028
کد سفارش : 1428
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : 53 × 105 سانتی متر
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 1428 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

بسيارى از مردم معتقدند در بعضی از چشمها اثر مخصوصى است كه وقتى از روى اعجاب به چيزى بنگرند ممكن است آن را ازبين ببرد، يا درهم بشكند، و اگر انسان است بيمار يا ديوانه كند.

اين مسئله از نظر عقلى امرمحالى نيست، چه اينكه بسيارى از دانشمندان امروز معتقدند در بعضى از چشمها نيروى مغناطيسى خاصى نهفته شده كه كارائى زيادى دارد، حتى با تمرين و ممارست مى توان آنرا پرورش داد. خواب مغناطيسى یا هیپنوتیزم از طريق همين نيروى مغناطيسى چشمها است.

در دنيائىكه (اشعه ليزر) كه شعاعى است نامرئى مىتواند كارى كند كه از هيچ سلاح مخربى ساخته نيست پذيرش وجود نيروئى در بعضى ازچشمها كه از طريق امواج مخصوص در طرف مقابل اثر بگذارد چيز عجيبى نخواهدبود.

برای ساخت این این آیه شریفه در قالب تابلویی نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.