تابلو کودک گرد کوچک

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000219
کد سفارش : 140
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : 25 × 25 سانتی متر
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 140 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

معمولا به کودکان در نخستین سال های زندگی به مناسبت های خاص هدیه داده می شود و باید گفت که این مناسبت ها برای بزرگ سالان بیش تر از کودکان اهمیت دارد. زیرا کودکان معمولا در سه سالگی است که برای نخستین بار به برپا داشتن جشن تولد خود یا اعیاد، علاقه نشان می دهند و در سنین کم تر در انتظار این گونه حوادث نیستند و مانند کودکان بزرگ تر برای رسیدن آنها روز شماری نمی کنند. زیرا نمی توانند حادثه ای را که تاکنون به درستی شاهد آن نبوده و مفهوم روشنی از آن ندارند پیشاپیش آرزو نمایند.

تهیه هديه اي نفيس و ارزشمند براي كودك که هم مناسب سنش باشد و هم به درد وی بخورد، کمی سخت است اما می توانید با تهیه تابلویی زیبا از جنس ورقه نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) به خوبی از پس این کار بر بیایید! هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.